Pinigų srauto

kvadrantas


Pavargote skaičiuoti dienas iki atlyginimo?

Pasaulyje egzistuoja dvejų tipų mąstysenos: tų, kurie mato skurdą ir kuriems reikia saugumo, ir tų, kurie mato gausą ir kurie tarpsta finansinių nuotykių sūkuryje – mąstysena darbuotojo ar savarankiškai dirbančio ir verslo savininko ar profesionalaus investuotojo.

Perskaitę antrąją (po „Du tėčiai – turtingas ir vargšas“) nepaprastai paklausią Roberto Kijosakio knygą „Pinigų srauto kvadrantas“, jūs sužinosite, kaip jūsų esama padėtis pinigų pasaulyje įtakoja jūsų sugebėjimus tapti finansiškai nepriklausomu.

Verslo pasaulį sudaro keturi žmonių tipai: darbuotojai, savarankiškai dirbantieji, verslo savininkai ir investuotojai; bet tiktai verslo savininkai ir investuotojai gali sukurti didelį turtą, didindami pinigų srautą iš aktyvų.

Wall Street bestseleris Pinigų srauto kvadrantas puikiai pasitarnaus darbuotojams ar savarankiškai dirbantiems, ieškantiems naujų būdų sugeneruoti pinigų srautą. Jei jūs jau esate verslo savininkas ar investuotojas į nekilnojamąjį turtą, ši knyga taipogi jums parodys būdų, kaip pasiekti dar didesnę sėkmę.