Turtingojo tėčio

investavimo vadovas


Tapkite tikru investuotoju.

Įveikite tas baimes, kurios jus laiko sukausčiusios, norint priimti finansinius sprendimus. Skaitydami knygą Turtingojo tėčio investavimo vadovas jūs sužinosite patarimų bei būdų, kaip tapti puikiu investuotoju, ir kaip sumažinti investavimo riziką bei paversti savo uždirbamas pajamas pasyviomis ir portfelio pajamomis.

Sėkmingo investuotojo, antreprenerio ir autoriaus Roberto Kijosakio knyga Turtingojo tėčio investavimo vadovas yra puikus vadovas į jūsų investavimo ateitį. Ji atskleidžia pagrindinius investavimo principus, kuriuos būtina žinoti bet kuriam investuotojui, norinčiam pasiekti sėkmę. Kaip ir visur gyvenime, nėra jokių garantijų, kad jūs tapsite sėkmingu investuotoju, tačiau pasisėmę sveikos finansinės išminties iš Turtingojo tėčio investavimo vadovo, jūs visuomet būsite vienu žingsniu priekyje lyginant su tais, kurie vadovaujasi netinkamais ir atgyvenusiais patarimais.

Todėl, jei jūs pasiruošę savo investavimo išprusimą pakelti į aukštesnį lygmenį, tai jūs būtinai turite perskaityti knygą Turtingojo tėčio investavimo vadiovas.