Du tėčiai -

turtingas ir vargšas


Perkamiausia visų laikų asmeninių finansų knyga.

Perskaitykite knygą Du tėčiai - turtingas ir vargšas, perkamiausią New Your Times bestselerį, visame pasaulyje pakeitusią požiūrį į pinigus bei investavimą.

Robertas Kijosakis, sėkmingas investuotojas, autorius ir verslininkas, pirmąkart išleidęs savo knygą Du tėčiai - turtingas ir vargšas, pareiškė: "Jūsų namas nėra jūsų turtas (aktyvas)". Taip vadinamieji finansų ekspertai tuomet iš jo tik šaipėsi. Tačiau šiandien šie Roberto Kijosakio žodžiai pasirodė esą kaip niekad teisingi.

Du tėčiai - turtingas ir vargšas moko jus mąstyti taip, kaip mąsto turtingi, ir paaiškina pinigų veikimo principus - atskleidžia pinigų paslaptis, kurių turtingieji moko savo vaikus ir kurių nežino vidurinioji klasė.

Perskaitę Du tėčiai - turtingas ir vargšas jūs sužinosite:
• Apie jūsų finansų balanso svarbą ir kaip jį suvokti
• Skirtumus tarp aktyvų ir pasyvų
• Skirtumus tarp turtingųjų bei vidutinės klasės mąstysenos apie pinigus
• Kaip investuoti dėl pinigų srauto, užuot investavus dėl vertės prieaugio
• Ir daug kitų dalykų!

Skaitydami Du tėčiai - turtingas ir vargšas jūs geriau suprasite, kaip jūsų mąstysena įtakoja jūsų gyvenimą. Jei jūs siekiate finansinės laisvės, tai Du tėčiai - turtingas ir vargšas yra puikus žingsnis pradėti jūsų mokymosi procesą.

Pradėkite didinti savo finansinį išprusimą šiandien, kartu su Roberto Kijoaskio knyga Du tėčiai - turtingas ir vargšas - geriausiu visų laikų asmeninių finansų bestseleriu!